به روز شده در: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
استانها
بوشهر
فوتوتیتر/ لاریجانی: سپاه پاسخ اقدام انگلیسی‌ها را داد
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به توقیف یک کشتی انگلیسی از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقدامی از سوی انگلیسی‌ها انجام شد که پاسخ آنان را دادیم.
حمایت از حرکت‌های انقلابی باعث ماندگاری انقلاب اسلامی است
امام جمعه برازجان:
حجت‌الاسلام حسن مصلح گفت: حمایت از حرکت‌های انقلابی باعث ماندگاری انقلاب، افزایش کارآمدی نظام اسلامی، رشد فرهنگ خدمت بدون منت در همه بخش‌های نظام و بسترسازی برای تحقق تمدن نوین اسلامی می‌شود.
حضور مقتدرانه نیروهای دریایی سپاه در خلیج فارس
امام جمعه دلوار؛
حجت الاسلام علی زاهددوست گفت: امروز به فضل الهی و حضور مقتدرانه نیروهای دریایی ما خصوصاً نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خلیج فارس به یکی از امن ترین آبراه‌های بین المللی تبدیل شده است و انگلیس با اشتباه بزرگ خود در توقیف نفتکش ایرانی مسبب نامنی در این آبراه بین المللی شده است.
جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در برجام عمل کرد
امام جمعه موقت بوشهر عنوان کرد؛
حجت الاسلام «سید غلامرضا هاشمی» گفت: جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در برجام عمل کرد در صورتی‌که کشور های عضو به هیچیک از تعهدات خود عمل نکردند.
دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم اطلاع رسانی شود
امام جمعه عسلویه:
حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد گفت: پیش از انقلاب ما یکی از وارد کنندگان سلاح و تجهیزات بودیم. آمریکا در مقابل شوروی ایران را ژاندارم منطقه کرده بود و سالانه مقادیر زیادی سلاح می‌خریدیم که الان در زمینه تجهیزات دفاعی خودکفا شده‌ایم. باید پیشرفت‌ها را به اطلاع مردم برسانیم.
دعای پرفیض کمیل در جوار شهدای گمنام شهر برازجان برگزار شد
دعای پرفیض کمیل به یاد شهدای گمنام امشب پنجشنبه 27 تیر در جوار حرم شهدای گمنام شهر برازجان برگزار شد.
فوتوتیتر/ افزایش ناهنجاری‌ها در جامعه نتیجه کم کاری برخی دستگاه‎هاست
سردار اشتری:
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز ناجا در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی در عمل تنهاست، گفت: نیروی انتظامی وظیفه برخورد با ناهنجاری‌ها را برعهده دارد، اما امروز برحسب کم کاری برخی دستگاه‌ها، شاهد افزایش این موضوع در جامعه هستیم.
برگزاری مراسم سالگرد جهادگر بسیجی شهید «ابوطالب احمدیه» در بردخون
مراسم سالگرد جهادگر بسیجی شهید «ابوطالب احمدیه» پنجشنبه 27 تیر در مسجد جامع شهر بردخون برگزار می‌شود.
برگزاری «پنجشنبه‌های شهدایی» به یاد شهیدان «لک» و «حاوی‌زاده» در بوشهر
چهل و ششمین قرار پنجشنبه‌های شهدایی به یاد شهیدان «حسن لک» و «عادل حاوی‌زاده» شامگاه پنج‎شنبه 27 تیر در جوار شهدای گمنام بوستان شغاب بوشهر برگزار می‌شود.
تصاویر/ حضور خادمین بارگاه امام رضا (ع) در اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر
خادمین بارگاه امام رضا (ع) با حمل پرچم متبرک آستان قدس رضوی در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس حضور پیدا کردند.
صفحه  از ۱۹۳
پربیننده ها
آخرین اخبار