به روز شده در: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
استانها
چهارمحال و بختیاری
دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری با جانبازان «احمدی و حسینی»
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری با جانبازان «سیدخدامراد احمدی» و «سید‌بهروز حسینی» دیدار و گفت‌وگو کرد.
تشییع شهید مدافع نظم و امنیت «قربانعلی امیدی ارجنکی» در شهرکرد
عکس: مهدی گنجی
پیکر شهید مدافع نظم و امنیت سروان «قربانعلی امیدی ارجنکی» صبح امروز با حضور گسترده مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد تشییع و تدفین شد.
پدر شهیدان «امیرخانی» به دیار باقی شتافت
کربلایی «محمد امیرخانی» پدر شهیدان «دیدار» و «هوشنگ امیرخانی» در سن 89 سالگی به دلیل کهولت سن به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.
تصاویر/ تشییع شهید مدافع نظم و امنیت «قربانعلی امیدی ارجنکی» در شهرکرد
پیکر شهید مدافع نظم و امنیت سروان «قربانعلی امیدی ارجنکی» صبح امروز با حضور گسترده مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد تشییع و تدفین شد.
تشییع شهید حافظ امنیت در شهرکرد
مراسم تشییع پیکر پاک شهید «قربانعلی امیدی‌ارجنکی» حافظ امنیت با حضور پرشور مردم ولایی و خانواده‌های شهدا صبح امروز از مقابل امامزادگان دوخاتون شهرکرد برگزار شد.
تصاویر/ آیین استقبال از شهید حافظ امنیت «قربانعلی امیدی ارجنکی»
مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و آیین استقبال از شهید حافظ امنیت «قربانعلی امیدی ارجنکی» صبح امروز در فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
تشریح جزئیات مراسم تشییع و تدفین شهید «قربانعلی امیدی ارجنکی»
جزئیات مراسم تشییع و تدفین شهید حافظ امنیت «قربانعلی امیدی ارجنکی» در شهرکرد تشریح شد.
چهارمحال و بختیاری میزبان شهید امنیت «قربانعلی امیدی ارجنکی»
سروان «قربانعلی امیدی ارجنکی» که در درگیری با افراد شرور به شهادت رسید روز شنبه 29 تیر مردم استان چهارمحال و بختیاری با آغوشی باز میزبان این شهید گران‌قدر خواهند بود.
دیدار مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری با خانواده‌های شهدای روحانی در قم
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری با خانواده‌های شهدای روحانی «محمدعلی قلی‌زاده» و «حسینعلی داوودی» در قم دیدار کرد.
سردار شهید «فریدون ابوالحسنی» به روایت تصویر
سردار «فریدون ابوالحسنی» چهارم فروردین 1340 در بروجن به دنیا آمد و 13 آذر 1364 با سمت فرمانده واحد توپخانه تيپ 44 قمر بنی هاشم (ع) در شلمچه بر اثر انفجار خمپاره شهيد شد.
صفحه  از ۹۰
پربیننده ها
آخرین اخبار