به روز شده در: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹
استانها
کرمانشاه
مادر شهید «محمدجواد شمسی» آسمانی شد
مادر دانشجوی شهید «محمدجواد شمسی» از شهدای والامقام استان کرمانشاه دار فانی را وداع گفت.
نباید به سادگی از کنار ارزش‌های دفاع مقدس عبور کنیم
فرماندار کرمانشاه:
«فضل الله رنجبر» گفت: هفته دفاع مقدس سند افتخارات ملت است و ما وظیفه داریم با برگزاری برنام‌های دفاع مقدس یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم و نباید به سادگی از کنار ارزش‌های دفاع مقدس عبور کنیم.
وقایع دفاع مقدس با زبان هنر به نسل جوان منتقل شود
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:
«احمد صفری» گفت: نسل جوان و آیندگان از رخدادهای سال‌های دفاع مقدس بی‌خبرند و باید با زبان هنر آن‌ها را در جریان این اتفاقات قرار دهیم.
مسئولین برای رفع مشکلات مردم بسیج شوند/ مقاومت ملت در جنگ اقتصادی قبال ستایش است
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس مطرح کرد؛
«سید قاسم جاسمی» گفت: باید با همدلی و الفت قلوب در جهت رفع مشکلات مردم بسیج شویم و نباید فقط پشت میزها بنشینیم و نظاره گر مشکلات مردم باشیم، بلکه باید به سراغ مردم برویم و از نزدیک مشکلات آن‌ها را لمس و نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.
دفاع مقدس جلوه‌ای از ایمان، اخلاص و مظلومیت ملت ایران در برابر استکبارستیزی است
فرماندار جوانرود:
«رستگار یوسفی» گفت: دفاع مقدس جلوه‌ای از ایمان، اخلاص و مظلومیت ملت ایران در برابر ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی است، بنابراین باید در حوزه ادبیات دفاع مقدس اقدامات شایسته‌ای انجام بگیرد.
جوانان بسیجی موازنه جریان ضدانقلاب را در فضای مجازی به هم زده‌اند
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج:
«مسلم معین» گفت: جوانان بسیجی موازنه جریان ضدانقلاب در فضای مجازی را به هم زده‌اند.
هفته دفاع مقدس یادآور غیرت و شجاعت رزمندگان است
فرماندار قصرشیرین:
«مراد علی تاتار» گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت، غیرت و شجاعت رزمندگانی است که با اراده و ایمانی قوی در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادند و از همه تعلقات دنیوی خود گذشتند.
اروپایی‌ها نوکر آمریکا و غیرقابل اعتمادند
امام جمعه کرمانشاه:
آیت‌الله «مصطفی علما» گفت: در جریان اتفاقات اخیر در بحث مذاکرات، اگر باور به این داشته باشیم که می‌شود به اروپایی‌ها اعتماد کرد عین بی‌بصیرتی است، چرا که اروپایی‌ها نوکر آمریکا هستند و اهداف آنان را دنبال می‌کنند.
کارکنان پلیس سربازان ولایت و خدمتگزاران مردم هستند
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
سردار «علی اکبر جاویدان»کارکنان پلیس را سربازان ولایت و خدمتگزاران مردم معرفی کرد و گفت: تلاش برای آسایش مردم و فراهم‌کردن امنیت کامل برای شهروندان مهمترین اهدافی است که توسط کارکنان و ماموران انتظامی دنبال می‌شود.
بازگشایی مرز خسروی در تحکیم روابط عراق و ایران موثر است
وزیر کشور:
«عبدالرضا رحمانی‌فضلی» گفت: بازگشایی مرز خسروی برای تمام شهرهایی که در این مسیر هستند، منشأ خیر و برکت است و اینکه این بازگشایی از نظر تحکیم روابط دو کشور مؤثر خواهد شد و استاندار کرمانشاه و دیالی عراق در این بازگشایی نقش مهم و مؤثری داشتند.
صفحه  از ۱۸۴
پربیننده ها
آخرین اخبار