به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲
استانها
یزد
کتاب «شهاب‌های هشت ساله» در یزد رونمایی شد+ تصاویر
کتاب «شهاب‌های هشت ساله» در آیین افتتاحیه دبستان دخترانه «آموزگار» همزمان با هفته دفاع مقدس در یزد رونمایی شد.
دیدار با خانواده شهیدان «رشیدی فر و دهقان اشکذری»
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس عصر امروز مدیر کل و مسئول امور بانوان اداره کل حفظ آثا رو نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد با همسر و مادر شهیدان رشیدی فر و خواهر شهید دهقانی اشکذری دیدار و گفت‌وگو کردند.
تصاویر/ صلابت نیروهای مسلح یزد (2)
همزمان با آغازین روز از هفته دفاع مقدس نیرو‌های مسلح استان یزد صلابت خود را با رژه از مقابل جایگاه به جهانیان نشان دادند.
تصاویر/ صلابت نیروهای مسلح یزد (1)
همزمان با آغازین روز از هفته دفاع مقدس، نیرو‌های مسلح استان یزد صلابت خود را با رژه از مقابل جایگاه به جهانیان نشان دادند.
صلابت نیروهای مسلح در استان یزد متجلی شد
همزمان با آغازین روز از هفته دفاع مقدس نیروهای مسلح استان یزد صلابت خود را با رژه از مقابل جایگاه به جهانیان نشان دادند.
دفاع مقدس صحنه‌ای بی‌بدیل از ظهور ارزش‌های انسانی است
استاندار یزد:
«محمد علی طالبی» گفت: دفاع مقدس صحنه‌ای بی‌بدیل از بروز و ظهور ارزش‌های انسانی و توانمندی‌های انقلابی بود که یک نسل و البته نسل‌های بعد خود را با انگیزه‌تر برای ساختن ایرانی آزاد، آباد، مستقل و مقاوم در مقابل دشمنان این ملت کرد.
هشت سال دفاع مقدس، چکیده‌ای از فداکاری و ایستادگی ملت ایران است
استاندار یزد:
استاندار یزد در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس آورده است: «هشت سال دفاع مقدس، چکیده‌ای از فداکاری و ایستادگی مردمانی است که مسیر رستگاری و عزت را به درستی یافته و در پرتو عالی‌ترین آرمان‌های اسلامی و انقلابی، دشمن زبون را زمین‌گیر کردند.»
اجرای برنامه «پاتوق آسمانی» در مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد
سردار هدایتی خبر داد؛
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد از اجرای برنامه «پاتوق آسمانی» در مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد همزمان به هفته دفاع مقدس به مدت 7 شب خبر داد.
رژه حماسی نیروهای مسلح یزد آغاز شد
رژه حماسی نیروهای مسلح استان یزد به مناسبت آغازین روز هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور صبح امروز آغاز شد.
افسانه‌های روزگار جنگ
برشی از کتاب «پیله عشق»؛
شب‌های دراز سال‌های دفاع مقدس گواهند که در بخش‌های لبالب از مجروحین جنگ در بیمارستان‌های دچار به کمبود دارو و امکانات چه می‌گذشت. همه اشک، ایمان و در یک کلام عشق بود.
صفحه  از ۱۹۹
پربیننده ها
آخرین اخبار