به روز شده در: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
استانها
خراسان رضوی
برگزاری سالگرد تدفین شهدای گمنام شهر «رباط سنگ»
اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام شهر «رباط سنگ» 28 شهریور برگزار می‌شود.
نشست شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان «تربت جام» برگزار شد
در آستانه هفته دفاع مقدس، شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش­‌های دفاع مقدس شهرستان «تربت جام» با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار این شهرستان تشکیل جلسه داد.
تصاویر/ نشست مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی
نشست مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان در مشهد برگزار شد.
تقویت گفتمان مقاومت موجب ناامیدی دشمنان می‌شود
مدیرکل حفظ آثار خراسان رضوی:
سردار «حسینعلی یوسفعلی‌­زاده» گفت: تقویت و ترویج گفتمان مقاومت، دفاع مقدس و تکریم شهید و شهادت در جامعه، باعث استحکام پایه­‌های نظام خواهد شد و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی را به همراه خواهد داشت.
برگزاری نشست بازخوانی نقش ستاد خراسان در دفاع مقدس+ تصاویر
نشست بازخوانی نقش ستاد خراسان در دفاع مقدس با حضور جمعی از فرماندهان و نیروهای این ستاد در مشهد برگزار شد.
تصاویر/ یادواره شهید «مرتضی عطایی» در مشهد
عکس: علی فرهادیان
یادواره فرمانده شهید جبهه مقاومت «مرتضی عطایی» جانشین فرمانده تیپ عمار لشکر فاطمیون با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
تمدن اسلامی مهمترین تهدید برای تمدن غرب است
کارشناس مسائل فرهنگی:
«علی‌اکبر رائفی‌پور» گفت: با ظهور انقلاب اسلامی و ارائه طرح شکل‌گیری تمدن اسلامی، این تمدن تهدیدی برای تمدن غرب محسوب می‌شد، بر همین اساس انقلاب اسلامی مطلوب نظام سلطه نبود.
تبلیغ انقلاب اسلامی باعث اخراج شهید «فخار مقدم» از آمریکا شد
برادر شهید فخارمقدم:
«احمد فخارمقدم» گفت: شهید «محمود فخارمقدم» پس از دستگیری و بازداشت در سال 1365 به دلیل محبوبیتی که در جمع سیاهپوستانی که برای آشنایی با اسلام و انقلاب اسلامی گرداگرد او جمع می‌شدند، داشت از آمریکا اخراج شد.
جهانی شدن تفکر شیعه نتیجه از خودگذشتگی شهدا است
مدیر اداره پاسخگویی به سؤالات دینی آستان قدس:
حجت‌الاسلام «حسن­‌زاده» گفت: انقلاب اسلامی، رهبری­‌های داهیانه امام خمینی (ره) و خون شهدا باعث شده تا شیعه در جهان مطرح شود، بر همین اساس امیدواریم گفتمان انقلاب اسلامی که امروز سراسر عالم را فراگرفته و باعث هراس نظام سلطه شده زمینه‌­های ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم کند.
دشمن به دنبال محو نام و یاد شهیدان است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی:
سردار «حسینعلی یوسفعلی­‌زاده» گفت: دشمن به دنبال محو نام و یاد شهیدان است، بر همین اساس هر یک از مسئولان در هر پست و جایگاهی که قرار دارند باید آرایش جنگی بگیرند و با جریانی که می­‌خواهد این توطئه را به اجرا درآورد مبارزه کنند.
صفحه  از ۲۷۵
پربیننده ها