به روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم/ مراسم تجلیل از خانواده‌های وزیران و کارمندان شهید دولت
با حضور جانشین وزیر دفاع برگزار شد؛
مراسم تجلیل از خانواده‌های وزیران و کارمندان شهید دولت صبح امروز با حضور سردار «قاسم تقی‌زاده» در دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار شد.
فیلم/ صحبت‌های سردار تقی زاده در خصوص دستاورد‌های جدید دفاعی کشور
سردار «قاسم تقی‌زاده» جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح صبح امروز در همایش بزرگداشت وزیران شهید و شهدای کارمند که در دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار شد، اظهار داشت: قبل انقلاب آلمانی‌ها دو پروژه آر. پی. جی و کاتیوشا را در ایران داشتند که با انقلاب اسلامی کار را رها و ایران را ترک کردند، ولی امروز تجهیزات مدرن که در سطوح بالای کیفی در جهان قرار دارد تولید می‌کنیم.
فیلم/ اظهارات مدیرکل خدمات و امور ایثارگران وزارت دفاع در مراسم تجلیل از خانواده‌های وزیران و کارمندان شهید
سردار «علی ساری» مدیرکل خدمات و امور ایثارگران وزارت دفاع در مراسم تجلیل از خانواده‌های وزیران و کارمندان شهید دولت، لزوم بکار بردن تفکر بسیجی و نصب العین قرار دادن راه شهدا در عملکرد کارمندان را لازم و ضروری عنوان کرد.
فیلم/ سخنرانی سردار یزدی در مراسم تجلیل از وزیران شهید و شهدای کارمند
سردار «محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ صبح امروز در مراسم تجلیل از وزیران شهید و شهدای کارمند اظهار داشت: در طول انقلاب اسلامی تاکنون ۲۸ هزار شهید از کارمندان دولت تقدیم آرمان‌های انقلاب شده‌اند.
رئيس جمهور در مراسم تجديد ميثاق با آرمان هاي انقلاب؛
رئیس جمهور در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب گفت: آن‌هایی که فکر می‌کنند گفتمان انقلاب در برابر گفتمان جمهوری اسلامی است، راه اشتباه و خطایی را انتخاب کرده‌اند؛ این دو در طول یکدیگرند.
فیلم/ مراسم ترحیم پدر شهید «حبیب‌الله داودآبادی فراهانی»
مراسم ترحیم حاج «عزیزالله داودآبادی فراهانی» پدر شهید والامقام «حبیب‌الله داودآبادی فراهانی»، امروز (پنج‌شنبه) در مسجد «رسول اعظم (ص)» برگزار شد.
فیلم/ برگزاری مراسم تجلیل از خادمین شهدا
مراسم تجلیل از خادمین شهدا در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
فیلم/ تقدیر سردار کارگر از خادمین شهدا
سردار سرتیپ «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مراسم تجلیل از خادمین شهدا گفت: یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با دشمنان قسم‌خورده، حفظ وحدت و همدلی در میان همه اقشار، اصناف و دستگاه‌ها و نهادهای کشور است.
فیلم/ برکت خدمت به شهدا در عملیات‌های پلیس از زبان سردار رحیمی
سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص برکات خدمت به شهدا در ماموریت‌های پلیس مطالبی به شرح ذیل عنوان کرد.
فیلم/ شهدا گنجینه‌های زلال معرفت هستند
سردار یزدی در مراسم تجلیل از خادمین شهدا:
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه شهدا گنجینه‌های زلال معرفت هستند، گفت: هر گاه دل‌های ما سخت می‌شود، شهدای عزیز می‌آیند و با حضورشان غبار از دل‌های ما می‌شویند و ما را متوجه آرمان‌های اساسی می‌کنند.
صفحه  از ۱۴۳
پربیننده ها
آخرین اخبار