به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
فیلم
مصاحبه و گفتگو
فیلم/ گفت‌وگو با امیر هاشمی در خصوص ختم قائله کردستان با فرمان تاریخی امام خمینی (ره)
امیر سرتیپ سید حسام الدین هاشمی، مشاور فرمانده کل قوا در امور حفاظت اطلاعات نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در خصوص ختم قائله کردستان با فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مطالبی به شرح ذیل ارائه داد.
فیلم/ گفت‌وگو با «جمیل بابایی»
بخش اول؛
سردار «جمیل بابایی» که از فرماندهان اهل تسنن پاوه و از عناصر اصلی شکست حصر پاوه بوده، در بخش نخست گفت‌وگوی خود با دفاع‌پرس، از خاطرات و ناگفته‌های مبارزات خود به همراه شهید چمران و همچنین تشکیل سپاه پاسداران در آن خطه در سال ۱۳۵۸ می‌گوید.
فیلم/ تبیین ابعاد شخصیتی شهید علیرضا موحددانش
در این قطعه ویدئویی بانو مولایی، همسر بزرگوار شهید علیرضا موحددانش در خصوص ابعاد شخصیتی و همچنین عملکرد این شهید بزرگوار سخن می‌گوید.
فیلم/ تبیین ابعاد پنهان عملیات «مرصاد»
بخش دوم؛
بخش دوم سخنرانی سردار ناصر شعبانی، معاون عملیات قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران در خصوص تبیین ابعاد پنهان عملیات «مرصاد» را در این قطعه ویدئویی مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگو با «پورمختار» عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی
بخش اول؛
بخش نخست گفت‌وگو با «محمدعلی پورمختار» عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در خصوص تبیین نشر ارزش‌های دفاع مقدس و وظایف مجلس در این خصوص در ادامه قابل مشاهده است.
فیلم/ گفت‌وگو با «محمدعلی گودینی»؛ نویسنده ادبیات داستانی
محمدعلی گودینی، نویسنده ادبیات داستانی در گفت‌وگویی؛ از در دست نگارش بودن آخرین کتاب خود خبر داد و گفت: از ویژگی بارز کتاب‌هایم توجه عمیق به نکات و بیانات رهبری و همچنین پیش‌بینی درست اتفاقاتی است که در آینده رخ می‌دهد.
فیلم/ تبیین وظیفه‌شناسی دانشمند هسته‌ای ایران
یکم مرداد سالروز ترور دانشمند هسته‌ای، شهید داریوش رضایی‌نژاد در سال ۱۳۹۰ است. به همین مناسبت گفت‌و‌گویی با همسرش، سرکار خانم شهره پیرانی، در خصوص سبک زندگی این دانشمند بزرگ تهیه شده و در ادامه قابل مشاهده است.
فیلم/ گفت‌وگو با علاء‌الدین بروجردی؛ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس
بخش اول؛
بخش اول گفت‌وگو با علاء‌الدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با محور قدرت دفاعی و توان ملی کشور را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌و‌گو با جانباز شیمیایی و راوی موزه صلح تهران
به مناسبت سالروز بمباران شیمیایی سردشت و روز مبارزه با سلاح شیمیایی؛
گفت‌و‌گو با اسد الله محمدی، جانباز شیمیایی دوران دفاع مقدس و از راویان موزه صلح تهران در خصوص جنایات جهانی و کشتار گسترده مردم بی دفاع که با سلاح‌های شیمیایی کشته شدند را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ گفت‌وگو با جانباز «حسن صادقی»؛ فرزند کوچک خانواده‌ای که یکپارچه وقف دفاع مقدس بود
«حسن صادقی» جانباز دفاع مقدس ۲۰ کتاب با موضوع روان‌شناسی و سبک زندگی با هزینه خود چاپ کرده‌است. این یادگار دفاع مقدس از فداکاری‌های پدر و مادرش در رابطه با شکل گیری شخصیت انقلابی خود و برادران شهید و جانبازش این چنین می‌گوید.
صفحه  از ۱۷
پربیننده ها
آخرین اخبار