امام جمعه عسلویه:
دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم اطلاع رسانی شود

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد  امام جمعه عسلویه در خطبه‌های امروز نماز جمعه  به حقوق همسران اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از حقوق زنان مراقبت‌های اخلاقی از آنان است. با گفتار کردار و رفتار خود نگذارند آنها به گناه بیفتند و به شوهران خود بی‌میل شوند. روش و منش مردها در رفتار زنان تأثیر دارد و مردان باید از محرمات پرهیز کنند و با زنان معاشرت نیکو داشته باشند.

امام جمعه عسلویه افزود: رهبر انقلاب به ائمه جمعه توصیه فرمودند که وقتی صاحبان قدرت و ثروت و کسانی که چرب زبان هستند به سراغ شما می‌آیند از آنان پرهیز کنید. اینها ممکن است سراغ فرزندان و نزدیکان شما هم بیایند و نفوذ کنند. باید مراقب باشید.

وی تصریح کرد: ما ائمه جمعه فرمایشات آقا را با جان و دل می‌خریم. همه باید مراقب باشند سخن آقا مثل سخن پیامبر و امام معصوم است و هر مسئولی هم باید مراقب باشد.

هاشمی نژاد به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره و گفت: پس از پیروزی انقلاب دستاوردهای زیادی داشتیم و در زمینه‌های زیادی به خودکفایی رسیده‌ایم. ما امروز بسیار مقتدر هستیم و دشمن می‌داند ما مقتدر هستیم.

وی تاکید کرد: پیش از انقلاب ما یکی از وارد کنندگان سلاح و تجهیزات بودیم. آمریکا در مقابل شوروی ایران را ژاندارم منطقه کرده بود و سالانه مقادیر زیادی سلاح می‌خریدیم که الان در زمینه تجهیزات دفاعی خودکفا شده ایم. باید پیشرفت‌ها را به اطلاع مردم برسانیم.

انتهای پیام/