فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور:
اقتدار موشکی جبهه مقاومت رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است

اقتدار موشکی جبهه مقاومت رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است

به گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، سردار «یعقوب سلیمانی» فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور در مراسم راهپیمایی  روز جهانی قدس در مصلی شهرستان الیگودرز اظهار داشت: معامله قرن برای از بین بردن آرمان‌های فلسطین و آزادیخواهان جهان است و روز قدس روز مقابله مستضعفین بر مستکبرین است.

وی افزود: اگر روز قدس توسط امام خمینی(ره) به وجود نمی‌آمد امروز مشخص نبود که سرنوشت مردم فلسطین به کجا کشیده خواهد شد و رژیم صهیونیستی دشمن بشریت پس از گذشت 71سال جنایت علیه مردم مظلوم فلسطین با معامله قرن به دنبال شکست آرمان‌های مردم فلسطین است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور به جنایت‌ها رژیم صهیونیستی اسرائیل اشاره  و عنوان کرد: تشکیل فلسطین جدید بیرون از سرزمین‌های اشغالی و از بین آوارگان و آرمان فلسطین و به ادعای روزنامه‌های رژیم صهیونیستی برای ملحق نمودن شهرک‌ها جدید است و حتی  شهرداری قدس زیر نظر صهیونیست‌ها اداره خواهد شد در یک‌کلام فلسطین تحت حاکمیت کامل اسرائیل باشد.

وی بیان کرد: فلسطین جدید در معامله قرن حق ارتش و سلاح را نباید داشته باشد و تنها پلیس مسلح داشته باشد و در برابر هر تهاجمی حق دفاع از خود نخواهد داشت و حماس باید تمام سلاح خود را تحویل دهد و هزینه‌های رژیم صهیونیستی را نیز فلسطین بپردازد.

سلیمانی گفت: ولیعهد رژیم منحوس آل سعود برای پذیرش سند معامله قرن توسط محمود عباس رئیس تشکیلات خود گران فلسطین پیشنهاد 10میلیارد دلاری داده است و معامله قرن برای از بین بردن اقتدار موشکی جبهه مقاومت که رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در کودک کشی و نسل‌کشی مسلمانان فلسطین هر نوع جنایت انجام داده وداعش زاییده رژیم منحوس صهیونیستی برای اسلام هراسی و ترویج خشونت درجهان است و سالیانه بیش از 5هزار نفر زن به اسرائیل قاچاق می‌شود تا سران رژیم منحوس صهیونیستی اهدافشان را دنبال کنند و در آمد حاصل از این تجارت بیش از یک میلیارد دلار است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج کشور بیان کرد: اندیشه‌ها و اهداف رژیم صهیونیستی برای دور شدن مردم از دین و معنویت و ترویج اشراف گری و مادی‌گرای است و پیروی از علما را کهنه‌پرستی و ارتجاع نشان دهیم و با جدایی حکما از مردم، شعار آزادی، ترویج سبک زندگی غربی و از بین بردن روحیه ایثار و ازخودگذشتگی به دنبال تحقق اهداف شوم خود هستند.

وی گفت: مردم با این‌همه نامهربانی‌ها و بی‌عدالتی حاصل از سوء مدیریت‌ها کشور پشتیبان ولایت و انقلاب هستند و در مقابل توطئه دشمنان می‌ایستند و وصیت شهدا ولایت مداری، همدلی، هم‌افزایی و خدمت‌رسانی به مردم است.

انتهای پیام/