به روز شده در: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
راهیان نور غرب-2/
ثبت‌نام سه کاروان شهید باقری، شهید برونسی و شهید صیاد شیرازی آغاز شده و تا هفتم اردیبهشت‌ماه نیز ادامه خواهد داشت افرادی که علاقه‌مند به بازدید از مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب هستند می‌توانند از طریق ثبت‌نام در یکی از این کاروان ها به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شوند.
کد خبر: ۷۶۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴ - 09April 2016

شروع ثبت‌نام زائران بازی‌دراز توسط کاروان‌های راهیان نور شهید صیاد، باقری و برونسی

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، با توجه به فرارسیدن سالگرد عملیات بازی دراز که دوم اردیبهشتماه است، ستادهای شهید صیاد شیرازی، شهید باقری و شهید برونسی برای اعزام زائران به این منطقه عملیاتی ثبتنام میکند.

روابط عمومی کاروان های راهیان نور شهید صیاد شیرازی با اعلام این خبر افزوده است: سالروز عملیات بازی دراز دوم اردیبهشت ماه است اما با توجه به اینکه امسال این زمان با ایام البیض مقارن شده است، بزرگداشت شهدای عملیات بازی دراز و بازدید از این منطقه در تاریخ نهم و دهم اردیبهشت ماه انجام میشود.

در ادامه این گزارش تصریح شده است: ثبتنام سه کاروان شهید باقری، شهید برونسی و شهید صیاد شیرازی آغاز شده و تا هفتم اردیبهشتماه نیز ادامه خواهد داشت افرادی که علاقهمند به بازدید از مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب هستند میتوانند از طریق ثبتنام در یکی از این کاروان ها به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شوند.

لازم به ذکر است که بازدید از مناطق عملیاتی غرب چهار روزه بوده و زائران میتوانند طی این ایام از مناطقی همچون قصر شیرین، سر پل ذهاب، پادگان ابوذر، پادگان مطلع فجر و منطقه بازی دراز بازدید کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار