به روز شده در: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
رئیس دفتر بانوان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از برگزاری اولین جشنواره اسوه های صبر و استقامت در استان خبر داد.
کد خبر: ۷۶۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱ - 04April 2016

اولین جشنواره «اسوه های صبر و استقامت» در خراسان جنوبی برگزار می شود

به گزارش دفاع پرس از خراسان جنوبی، رئیس دفتر بانوان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از برگزاری اولین جشنواره اسوه های صبر و استقامت دراستان خبر داد.

فرشته اسد زاده صبح دوشنبه در جمع اصحاب رسانه با اعلام این خبر، افزود: این جشنواره با هدف تجلیل از همسران و مادران شهدا، جانبازان و ایثارگرانی که در ارکان نظام دخالت داشته است، برگزار می شود.

وی جریان سازی فرهنگی و اجتماعی در راستای ترویج ارزش های مشارکت بانوان در دفاع مقدس را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره دانست.

اسد زاده با بیان اینکه این جشنواره هیجدهم فروردین ماه جاری ساعت 9 صبح در بیرجند برگزار می شود، اظهار کرد: در این جشنواره از بیش از 72 اسوه صبر و استقامت از شهرستان های درمیان، ارسک، قاین و بیرجند تجلیل می شود.

وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب و برپایی ایستگاه نقاشی از جمله برنامه هایی است که در حاشیه این جشنواره اجرایی می شود.

رئیس دفتر بانوان بنیاد حفظ آثار و نشرارزش های دفاع خراسان جنوبی با اشاره به برنامه های محوری دفترمشارک زنان در دافاع مقدس استان، بیان کرد: برگزاری همایش بزرگ « نقش زنان در دفاع مقدس » از برنامه های پیش بینی شده در سال جاری است.

وی ادامه داد: دفتر مشارکت زنان در اجرای برنامه های سال 95، در چهار بعد فرهنگی، علمی، پژوهشی و اجتماعی در زمینه ارزش های دفاع مقدس ورود پیدا می کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار