به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
مراسم تشیع و به خاک سپاری دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس درشهر ماهدشت کرج برگزار گردید.
کد خبر: ۳۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۶ - 28September 2013

تشییع دو شهید گمنام در ماهدشت کرج

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، در این مراسم مسئولین شهری و انتظامی و نظامی شهرستان ماهدشت بهمراه امت شهید پرور شهر ماهدشت پیکر مطهر این شهداء را از میدان نماز تا محل بخاک سپاری تشیع و بخاک سپردند.

سرهنگ پاسدار نادر ادیبی مدیر کل اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: مدتی بود که مردم شهید پرور شهر ماهدشت و امام جمعه محترم این شهر و مسئولین دستگاههای اجرایی و شورای شهر ماهدشت پیگیر میزبانی از شهداء گمنام در این شهربودند که بحمدا... با پیگیری های بعمل آمده 2 شهید گمنام تازه تفحص شده جهت بخاک سپاری به این منطقه منتقل گردید.

 مدیر کل اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان البرز در ادامه افزود: هر کجا که این شهداء حضور می یابند عطر ایثار و از خود گذشتگی ارمغان حضور این عزیزان می باشند و مردم خداجوی ما این نشانه های افتخار ایران اسلامی را چون نگینی گرانقیمت در بر می گیرند.

وی در ادامه گفت: این شهیدان در پارک شهدای گمنام  ماهدشت بخاک سپرده شدند که مقرر گردید نام این پارک بنام پارک شهداء گمنام تغییر یابد .

ادیبی در خاتمه گفت: لازم می دانیم از مردم شهید پرور و مسئولین شهر ماهدشت تقدیر و تشکر بعمل آورم که با پیگیریهای مستمر خود موجب حضور این شهداء گمنام در ماهدشت شدند و امیدواریم بزودی شاهد اجرائی شدن ساخت حرم شهداء گمنام این شهر باشیم.    

برچسب ها: تشییع پیکر شهدا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها