به روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۸
سردار رحیمی به دفاع‌پرس خبر داد؛
رئیس پلیس پایتخت گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۰۰ نفر از کسانی که اقدام به مخدوش کردن پلاک خودروی خود کرده بودند، به دادسرا معرفی شده‌اند.
کد خبر: ۳۵۴۹۸۳
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸ - 22July 2019

معرفی ۴۰۰ راننده به دادسرا به جرم مخدوش کردن پلاک خودروبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین رحیمی» فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه کارگاه بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان متخلف «پوشش پلاک» در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال دفاع‌پرس مبنی بر برخورد پلیس با کسانی که پلاک خودروی خود را مخدوش می‌کنند، اظهار داشت: از ماه گذشته طرح انضباط ترافیکی در تهران به مرحله اجرا درآمد و هفته گذشته میزبان رانندگانی بودیم که با سرعت بالا رانندگی می‌کردند.

وی ادامه داد: پلیس جدا از برخورد قانونی با رانندگانی که قوانین را رعایت نمی‌کنند، به دنبال فرهنگ‌سازی در زمینه رانندگی است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: امروز در کنار ۴۰۰ نفر از رانندگانی بودیم که اقدام به مخدوش کردن پلاک‌ خودروی خود کرده بودند.

سردار رحیمی تصریح کرد: با رانندگانی که پلاک خودرو را پشت شیشه ماشین می‌گذارند، برخورد می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰۰ خودرو در همین راستا توقیف شدند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از هزار خودرو به دلیل مخدوش بودن پلاکشان توقیف شده است، افزود: در این مدت ۴۰۰ نفر از کسانی که اقدام به مخدوش کردن پلاک خودروی خود کرد‌ه بودند، به دادسرا معرفی شده‌اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین با هشدار به راکبان موتورسیکلت‌ها تأکید کرد: با راکبان موتورسیکلت‌هایی که وارد پیاده‌رو و خط ویژه می‌شوند، برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها