به روز شده در: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۸
سردار رحیمی تاکید کرد؛
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با کسانی که قوانین را زیر پا می‌گذارند با قاطعیت برخورد می‌کنیم.
کد خبر: ۳۵۴۹۸۰
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲ - 22July 2019

برخورد قاطع پلیس با کسانی که قوانین را نادیده می‌گیرندبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس پایتخت عصر امروز در کارگاه بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان متخلف «پوشش پلاک» با بیان اینکه این کارگاه میزبان مهمانانی است که مقررات را زیر پا گذاشتند و پلاک‌های خودروی خود را مخدوش کردند، اظهار داشت: هر شهروندی باید با اجرای قوانین جایگاه و ارزش خود را در جامعه مشخص کند.

وی ادامه داد: بسیاری از قوانین و مقررات ممکن است که برای ما مشکلات و موانعی ایجاد کنند، اما ما باید آن‌ها را رعایت کنیم. عدم توجه به قوانین یعنی اخلال در مسائل اجتماعی و نادیده گرفتن حقوق دیگران.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: اینکه یک عده قوانین و مقررات را زیر پا می‌گذارند، ما را در شهری که بیش از ۱۳ میلیون نفر زندگی می‌کنند، دل‌نگران می‌کند.

سردار رحیمی افزود: پلیس در تمام موضوعات به عنوان نماینده مردم انجام وظیفه می‌کند و یکی از کوچکترین مأموریت‌های پلیس برخورد با رانندگانی است که پلاک‌های خودروها را مخدوش می‌کنند.

وی بیان کرد: کمتر از ۱۳ درصد فضای شهری محدوده کنترل آلودگی هواست و با برنامه‌ریزی انجام شده، هر ماشین به مدت یک و نیم روز می‌تواند وارد این طرح شود.

رئیس پلیس پایتخت در پایان تأکید کرد: پلیس با کسانی که قوانین را زیر پا می‌گذارند با قاطعیت برخورد خواهد کرد و برای ما قابل قبول نیست که کسانی قوانین را نادیده بگیرند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها