به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
اوحدی خبر داد؛
معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: یکی از اهداف تفاهم‌نامه همکاری بین پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و شهرداری تهران تأسیس موزه دائمی مبارزه با مواد مخدر در باغ‌موزه قصر است که از هفته آینده این تفاهم‌نامه عملیاتی خواهد شد.
کد خبر: ۳۵۲۵۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰ - 02July 2019

تاسیس موزه دائمی مبارزه با مواد مخدر در موزه قصر/ جوانان در دفاع مقدس نشان دادند هیچ کشوری قدرت تجاوز به ایران را نداردبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، «سعید اوحدی» معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و معاونت فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشگیری از اعتیاد است و ایشان معضل اعتیاد را یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی دانستند، اظهار داشت: یکی از اهداف این تفاهم‌نامه، تحقق مطالبه رهبری و استفاده از رهنمود‌های ایشان است.

وی ادامه داد: جلسات متعددی در راستای مبارزه با مواد مخدر بین معاونت فرهنگی هنری شهرداری تهران، ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و ستاد مواد مخدر ناجا برگزار شد و حاصل این جلسات امضای این تفاهم نامه است.

اوحدی گفت: ظرفیت‌های مختلفی در کشور و به خصوص در شهرداری برای پیشگیری از این آسیب اجتماعی وجود دارد.

معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اصل نهادینه شده انقلاب اسلامی است، تأکید کرد: مدافعان وطن اجازه هیچ‌گونه تجاوزی را به حریم کشور نخواهند داد.

وی افزود: جوانان این کشور در دفاع مقدس به دنیا نشان دادند که هیچ قدرتی توانایی تجاوز به حریم جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران را ندارد. در طول تاریخ کشور، اولین جنگی که حتی یک میلی‌متر از خاک آن توسط دشمن تصرف نشد، جنگ تحمیلی هشت ساله علیه ایران بود.

معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران در ادامه با اشاره به آغاز اعزام زائران به حج گفت: این اولین حجی است که پس از هفت سال بدون وجود داعش صورت می‌گیرد. جمهوری اسلامی نه‌تنها اجازه نداد که دشمن به حریم جغرافیایی خودش تجاوز کند، بلکه جوانان این مرز و بوم که با تأسی از هشت سال دفاع مقدس رشد یافتند در مقابل توطئه بسیار پیچیده و سنگین اسلام هراسی و ایران هراسی ایستادگی کردند.

اوحدی عنوان کرد: امروز پس از هفت سال محور مقاومت توانسته ریشه‌های تکفیری صهیونیستی داعش در منطقه را بخشکاند. دشمن در سال‌های اخیر توطئه‌های زیادی به ویژه از طریق عرصه فرهنگی علیه ما انجام داد و رهبر معظم انقلاب اسلامی بار‌ها به این موضوع اشاره کردند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در کشور را دارد، گفت: یکی از اهداف این تفاهم‌نامه تأسیس موزه دائمی مبارزه با مواد مخدر در باغ‌موزه قصر است که از هفته آینده این تفاهم‌نامه عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار