به روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
جانشین فرمانده ناجا:
جانشین فرمانده ناجا گفت: شهدا تأثیرگذار بر عالم ما هستند و تکریم شهید، تکریم عزت و سربلندی ملت، تکریم انقلاب و اسلام و آزادگی است.
کد خبر: ۳۵۰۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵ - 12June 2019

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، سردار «ایوب سلیمانی» در اجلاسیه سرداران و ۵۷۴ شهید نیروی انتظامی استان با گرامیداشت تعداد 13 هزار شهید نیروی انتظامی اظهار داشت: بیش از ۴ هزار شهید مربوط به بعد از دوران هشت سال دفاع مقدس است که این یعنی باب شهادت در نیروی انتظامی بازِ باز است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: شهدا حاضر در ضیافت الهی هستند و همراهان شهدا که برای حفظ کیان جامعه اسلامی حاضر شدند و در انتظار ماندند، این عزیزان به همراهان خود می‌گویند، حزن و اندوهی نداشته باشید که در مسیر خوبی قرار گرفتید.

وی افزود: زنده بودن شهدا کلیدواژه همه تعابیر قرآنی است که آنها هم حاضر در عالم ما و هم مشرف برعالم برزخ هستند و در عالم برزخ تفاوت آنها با سایر مردگان این است، اشراف بر عالم برزخ دارند و حال کسان دیگری که وارد عالم برزخ می‌شوند را می‌دانند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه شهدا تأثیرگذار بر عالم ما هستند، ادامه داد: تکریم شهید، تکریم عزت و سربلندی ملت، تکریم انقلاب و اسلام و آزادگی است.

وی گفت: خون شهید جوششی دارد که در قلب دیگران برانگیختگی ایجاد می‌کند و اگر آمادگی برای ایثار و پذیرش لقاء جانان در این ملت وجود نداشت، پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن محقق نمی‌شد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه اگر امروز قدرتمندتر از همیشه هستیم،جز به برکت خون شهدا نیست افزود: هر آنچه در مورد انقلاب و ارزش های انقلاب گفتنی است حتماً باید اتصال به شجره طیبه شهدا و خانواده شهدا باشد.

وی گفت: امروز همه مردم پای ارزش هایشان ایستاده‌اند و اگر همین امروز که رسانه های غربی و برخی خودفروخته‌های داخلی می گویند مردم از ارزش‌های انقلابی رو گردان شده‌اند، بیش از 75 درصد مردم می‌گویند نظام اسلامی و پیاده سازی احکام اسلامی در کشور ما باید بماند و ما پای این مهم ایستاده ایم.

سلیمانی اظهار داشت: امروز به برکت همین شهدا وضعیت کشور ما به گونه‌ای است که در خصوص تهدیدهای نظامی که علیه نظام می شود ما به قدرت کامل رسیده‌ایم و هیچ قدرتی در دنیا جرأت و شهامت حمله به مرزهای این سرزمین را نداشته و نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه اگر چه در بعضی زمینه‎ها ضعف داریم و توطئه دشمن در بهمن سال گذشته به تاریخ پیوست، تصریح کرد: امروز تنها جنگ دشمن، جنگ اقتصادی است اما قطعاً ما پیروزیم و کسانی که در مسیر شهدا قرار گرفتند؛ پیروزند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار