به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
کریمی قدوسی:
نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شعله پر فروغ جهاد و شهادت در کشور خاموش نمی‌شود، گفت: خبرنگاران دفاع مقدس ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا را حفظ می‎کنند؛ لذا عملکرد آن‌ها قطعا مورد تایید شهداست و همین شهدا ناظر بر اعمال آنها هستند.
کد خبر: ۳۴۲۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶ - 16April 2019

به گزارش خبرنگار پارلمانی دفاع‌پرس، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در شورای اسلامی ظهر امروز در حاشیه بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس، اظهار داشت: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت بسیار مهم و ضروری است؛ همانطوری‌که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: «فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست». این جمله که از سوی ولی امر مسلمین بیان شده است، ریشه دینی و قرآنی دارد، برای همین است که گفته می‎شود «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا». ما که در کربلا نبودیم؛ ولی حفظ فرهنگ عاشورا به منزله ادامه نهضت حضرت سیدالشهدا (ع) است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فضیلت خبرنگاران دفاع مقدس نیز طبق حکم قرآن و منویات معنوی مقام معظم رهبری، همان ارزش و فضیلتی است که شهدای عزیز دارند، تصریح کرد: خبرنگاران دفاع مقدس ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا را حفظ می‎کنند؛ لذا عملکرد آن‌ها قطعا مورد تایید شهداست و همین شهدا به آن‌ها عنایت دارند.

شهدا ناظر بر اعمال خبرنگاران هستند/ شعله پر فروغ «جهاد» در کشور خاموش نمی‌شود

نماینده مردم مشهد در مجلس در ادامه افزود: فرهنگ ایثار و شهادت باید به نحو احسن به نسل جوان انتقال داده شود. همه ما وظیفه داریم «اخلاص» و «معنویت» را که دو عنصر اصلی دفاع مقدس هستند، به نسل آینده منتقل کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت باید همراه با حماسه باشد، تصریح کرد: نویسندگان، راویان و خبرنگاران انتقال‎دهنده فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان هستند. جوانان باید بدانند در گذشته چه اتفاقاتی رخ داده است که اگر امروز انقلاب نیاز به آنها داشت، به کمک انقلاب بشتابند.

شهدا ناظر بر اعمال خبرنگاران هستند/ شعله پر فروغ «جهاد» در کشور خاموش نمی‌شود

کریمی قدوسی در خصوص آینده انقلاب اسلامی نیز گفت: تا زمانی‌که افرادی جان خود را برای انقلاب فدا می‌کنند، هیچ خطری این انقلاب را تهدید نمی‌کند. رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز اجازه نخواهند داد، شعله پر فروغ جهاد در این کشور خاموش شود و با رهنمود‌های ایشان قطعا انقلاب اسلامی روزهای پرفروغی خواهد دید.

 

شهدا ناظر بر اعمال خبرنگاران هستند/ شعله پر فروغ «جهاد» در کشور خاموش نمی‌شود

 

شهدا ناظر بر اعمال خبرنگاران هستند/ شعله پر فروغ «جهاد» در کشور خاموش نمی‌شود

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار